Ünlülerin Tesettür Giyim Kombinleri

0
162

Her tesettürlü hanımın en çok takip ettiği kişiler arasına ünlüler girmektedir. Ünlüler tesettür kullanan hanımların odak noktalarından bir tanesidir. Hanımlar kombin yapmak istediklerinde genellikle ünlülerin yapmış olduğu kombinlerden ilham alarak kombin yapmaktadırlar. Bu yazımızda ünlülerin tesettür giyim kombinleri hakkında detaylı bilgilere yer vereceğiz.

İkbal Gürpınar Tesettür Kombini

Ünlü televizyon sunucusu olan İkbal Gürpınar’ı hepimiz yakından tanırız. Giymiş olduğu elbiseler bütün hanımlar tarafından oldukça sevilmektedir. Bu tanıtacağımız kombin İkbal Gürpınar’ın bir televizyoın programında giymiş olduğu kombinlerden bir tanesidir. Üreticisi Burcu Tesettür firmasıdır. Ürün modeli ise “Önü Kısa Arkası Uzun Tesettür Takım BGF2255 GÜL KURUSU” olarak geçmektedir. Renkleri gül kurusu ve siyah renkleri ile tasarlanmıştır. Ürün astarsız bir üründür. Tuniğin ön kısmındaki yırtmaç detayı ile şık bir görünüme sahiptir. Kumaşı ise aerobin kumaş ile imal edilmiştir. Ürün detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Gamze Özçelik Tesettür Kombini

Ünlü Türk dizisi Arka Sokakların eski oyuncusu Gamze Özçelik uzun bir aradan sonra tesettüre girmeye karar verdi. Bütün tesettürlü hanımlar ise Gamze Özçelik’in giymiş olduğu elbiseleri nereden aldığını ve nasıl kombin yaptığını merak etmekte. Sizler için Gamze Özçelik kombinini ayağınıza kadar getirdik. Ünlü oyuncunun bir televizyon programına katıldığı esnadaki üzerinde olan kombin Burcu Tesettür firmasının üretmiş olduğu “Pul Payet Detayli Tesettür Tunik Kombin FLZ801 Buz Mavisi” kombinidir.

Ürün a kalite kristel krep kumaş ile imal edilmiştir. Yeni sezon tesettür kombin ürünü olup astarı bulunmamaktadır. Üzerinde pul payet detayları mevcuttur. Ürün üzerinde bulunan pantolon ise lastiklidir. Üzerine siyah bir şal ile üzerinizde  gayet şık duran kombin elde edebilirsiniz. Ürün detayı burada mevcuttur.

Ünlülerin tesettür giyim kombinleri yazımızın sonuna geldik. Daha detaylı kombinler için Burcu Tesettür resmi web sitesini takip edebilirsiniz.

 

 

 

Leave a reply

× How can I help you?