Tesettür Giyimde Ayakkabı Seçimi

0
515

Tesettür giyimde spor ayakkabı seçimi, görünüm açısından oldukça önem arz eden bir konudur. Ayakkabı ne kadar doğru seçilirse o kadar daha güzel görünüme sahip olabilmeniz mümkün. Bu yazımız ayakkabı seçimi hakkında detaylı bilgiler içerecek rehber niteliğinde bir makale olacaktır.

Tesettürlü hanımların en çok tercih ettiği renkler gri, lacivert, taba renkleridir. Bu renkleri tercih etmelerinin sebebi, bütün elbiseler ile çok rahat kombin uyumlarının olmasıdır.

 

Taşlı Ayakkabı Modelleri

Üzerinde özellikli taşların olduğu ayakkabılar 2020 yılının en çok tercih edilen ayakkabı tercihlerinden bir tanesidir. Taşlar ayakkabıyı her zaman daha gösterişli bir hale getirmektedir. Gri rengini ve taş işlemelerini seviyorsanız, Burcu Tesettür’ün “Roleks Taşlı Ayakkabı BTC108 Gri” modelini öneriyoruz. Fiyat olarak gayet uygun ve kaliteli olan bu ürün, kot pantolonlar ile çok rahat bir şekilde tercih edilebilir.

Ürününn daha detaylı fotoğraflarına ulaşabilmeniz için buraya link bırakıyoruz. Tıklayıp görebilirsiniz.

Yaz Trendi; Sandalet

Yazın en rahat ve en kolay giyebileceğiniz modellerden bir tanesi de sandalet modelidir. Ayak kokusu problemi çeken hanımlar, daha çok yaz aylarında bu modeli tercih etmektedirler. Gold rengi ile ilgili olan hanımlar için önerebileceğimiz mükemmel bir sandalet modeli ile karşınızdayız! Burcu TesettürDeri Taşlı Sandalet BTC128 Gold” modeli bütün elbiseler ile çok rahatlık ile kombin yapılabilir. Kullanan 10 bayandan 10’u da memnun kaldı. Ürün detaylarını buraya ekliyoruz. Fiyatı da düşündüğünüz kadar uçuk değil! Tam ayağınıza ve cebinize göre bir model olan Gold renkli sandalet, siz değerli hanımların beğenisini bekliyor!

Tesettür giyimde ayakkabı tercihi dendiği zaman akla gelen ilk adres Burcu Tesettür’dür. Diğer modellerine göz gezdirmek için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Leave a reply

× How can I help you?