Düğünlerde Giyebileceğiniz Tesettür Abiye Modelleri

0
641

Her hanım gitmiş olduğu düğünde en şık olmak için birbirleriyle yarışır. Her zaman en güzel ben olmalıyım düşüncesi ile hareket ederek en iddialı abiyeleri giymeyi tercih ederler. Bugün sizlere düğünlerde giyebileceğiniz tesettür abiye modelleri hakkındaki bütün inceliklerden bahsedeceğiz.

Yelekli Tesettür Abiyeler

Düğünlerde güzel görünmek için hanımlar yelekli kombin ile elbise giyinmeyi çok severler. Özellikle likralı ve daha pastel renkler düğünlerde çok tercih edilen abiye modellerindendir. Şimdi size önereceğimiz model en çok satan ürünlerden bir tanesidir.

Burcu Tesettür kaliteli ve şık görünümlü bir tasarıma daha imza atmış. “Yeleği Taş Detaylı Tesettür Şifon abiye HZL3151 Mor” modeli pastel rengini daha çok tercih edenlerin fa   vorisi! Likralı sandy ve şifon kumaştan üretilen bu ürün yeni sezon tesettür abiye modelidir. Yakası ve manşetleri taşlar ile süslendirilmiştir. İç elbisesi likradan, dış elbisesi şifon kumaş kullanılarak üretilmiştir. Ürün detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

             

Estetik Görünüme Sahip Olmak İsteyenler

Hanımlar düğünlerde giyebileceğiniz tesettür abiye modelleri tercih ettiklerinde genelde estetik görünümlü ürünleri kullanmayı severler. Bordo renklerini seven kadınların tam tercih edeceği ürün olan “Güpürlü Taşlı Beli Kemer Detaylı Tesettür Abiye HRM1103 BORDO” ürünü yine Burcu Tesettür imzalı üründür.

           

Kalıp olarak tam kalıba sahiptir. Yeni sezon tesettür giyim modeliolup, astarsızdır. Üst kısmı sim kumaştan, alt kısmı sim şifon tül kumaş kullanılarak özenle imal edilmiştir. Ürün üzerinde bulunan tüm detaylar dikilidir. Sırttan kullanılabilir fermuarı ile kolay giyilebilen bir tesettür abiye modelidir. Ürün detayına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla tesettür abiye modeline göz atmak için Burcu Tesettür resmi web sitesini; burcutesettur.com  ziyaret edebilirsiniz.

Leave a reply

× How can I help you?