2020 – 2021 Yaz Tesettür Trendleri

0
609

Her yıl farklı farklı tesettür modelleri çıkıyor. Kadınlar da giyinmeyi ve trend olan elbiseleri tercih ediyor. Bu yazımızda sizlere 2020-2021 yaz tesettür trendleri modellerini anlatacağız.

Renkli Tessetür Giyim Tercihleri

Tesettür giyim sektöründe bu yıl en trend elbiseler her sene olduğu gibi renkli kıyafetler oldu. 2020 yılı içerisinde en çok tercih edilen renkler siyah ve açık pembe renkleri olmuştur. Bunu söylerken de renklerin ve zevklerin de farklı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu yıl trend olan renkler size güzel gelmeyebilir. Dediğimiz gibi zevk meselesi.

Tessetür Kombinlerimizi https://www.burcutesettur.com/tesettur-kombin?ps=4 inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Tessetür Trikolar

Tesettürde en çok tercih edilen kombin arasında triko gelmektedir. Sonbahar ve kış aylarında triko tercihi, kombin seçimi kararsızlığını ortadan kaldırıyor. Triko takımlar genellikle bir etek ve uzun bir ceket ile tercih edilir. Tunik olarak tercih edenler de mevcut fakat son zamanların en çok tercih edilen modeli ceketli modelidir.

Yukarıdaki modelimizdeki Leopar Desenli Tesettür takım gibi göz alıcı tessetür elbiseleri burdan https://www.burcutesettur.com/arama?q=leopar İnceleyebilirsiniz.

Zarifliğin Simgesi Dantel Desenli Tessetür Modelleri

Bu model de genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Elbise formatından farklı olarak Bluz ve tunik olarak oldukça şık durmaktadır. Eğer bütünlüğe önem veriyorsanız, çanta, vb.. kombinleri ile elbisenizi renklendirebilirsiniz.

Dantel desenli ürünlerimizi https://www.burcutesettur.com/arama?q=dantel İnceleyebilirsiniz.

Rahatlığı Sevenler İçin Tessetür Spor Takım

Özellikle rahatınıza düşkünseniz, spor takım tam size göre bir tercihtir. Spor bir takımın üzerine tesettür giyim için özel olarak üretilen şişme yelek tercih edebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz renk ile kombin yapabilme durumunuz da söz konusu. Alt takım spor, üst takımı tunik ile tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinde bu kombinler çok rahatlıkla ulaşılabilir. Şık bir tunik, spor ayakkabı ve spor eşofman altı son zamanların en trend modeli arasına girmiştir.

Spor eşofman takımlarımızı https://www.burcutesettur.com/tesettur-esofmanlar inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Asillik İstiyorsanız Kesinlikle Kürklü Yelek

Halk dilinde tabir edecek olursak, oldukça havalı duran kürklü yelekler artık kapalı kadınların da tercih noktası oldu. Daha çok siyah, krem, nubuk tonlar tercih ediliyor. Bu yeleği eğer giyecekseniz bize göre de en uygun renkler bu şekildedir. Düz bir pantolon, siyah şal, krem bir kürklü yelek ile bütün beğeniyi üzerinizde toplayacaksınız. 2020-2021 yaz tesettür trendleri arasında en çok tercih edilen kombin kürklü yelek kombinidir.

Leave a reply

× How can I help you?